Centrum Systemów Informatycznych ABB (Information Systems Delivery Center) – jest częścią Grupy ABB – globalnego lidera w dziedzinie technologii energetyki i automatyki. ABB realizuje szereg różnorodnych działań biznesowych, obejmujących swoim zasięgiem wszystkie kontynenty świata. Działając w około 100 krajach i zatrudniając ponad 130 tys. osób, wytycza najwyższe standardy w branży.

W naszym Centrum w Krakowie i w Łodzi pracuje ponad 350 specjalistów z branży IT. Programiści, analitycy, kierownicy projektów, specjaliści baz danych i projektanci aplikacji internetowych, odpowiedzialni są za funkcjonowanie globalnych systemów komputerowych ABB.

Wiodąca pozycja ABB sprawia, że w ISDC uczestniczymy w innowacyjnych projektach realizowanych w kraju i za granicą, tworząc rozwiązania unikalne na skalę światową.

Tworzymy i opiekujemy się oprogramowaniem w takich obszarach jak:

ABB_ikonki

Siedziba ISDC

ABB ImageBank WIDOKI6_0011B_sRGB_mini

Nasza główna siedziba mieści się w zabytkowym Pałacu Pugetów w sercu Starego Krakowa (jedyne 500 m od Rynku Głównego!), zbudowanym w latach 1874-75 i odrestaurowanym w roku 2011.

ISDC posiada również trzy inne biura: przy ul. Wielopole 1 i Westerplatte 1 w Krakowie oraz przy ul. Aleksandrowskiej 67/93 w Łodzi.

ABB_logo ATOS budimex_rgb logo Corning_301Blue_BoxLockup_WhiteLogo_Solid_6in logo-fp GFT_Gobo_slide_Logo_rz_RGB grasz-logo-cmyk Mondelez International Logo GM logo-6 Lonely logo skanska_logo logo stock NA STRONE(01) logo Tesco11 UBS_semibold_RGB_obszar Unilever.svg k-csr-masters-1200x428 ABB_logo ATOS budimex_rgb logo Corning_301Blue_BoxLockup_WhiteLogo_Solid_6in logo-fp GFT_Gobo_slide_Logo_rz_RGB grasz-logo-cmyk Mondelez International Logo GM logo-6 Lonely logo skanska_logo logo stock NA STRONE(01) logo Tesco11 UBS_semibold_RGB_obszar Unilever.svg k-csr-masters-1200x428
KarieraPlus © 2017 Wdrożenie