cap1

Capgemini to przede wszystkim różnorodność. Możesz razem z nami tworzyć najnowocześniejsze rozwiązania dla wielu branż i korzystać ze wsparcia zespołów ekspertów o niezwykle szerokim zakresie kompetencji – od międzynarodowej księgowości aż do zaawansowanych systemów IT.

Jaki jest wspólny mianownik dla tej dynamicznej społeczności? To przede wszystkim wiedza i możliwości – Capgemini to firma posiadająca 46 lat doświadczenia w biznesie, nasze oddziały zlokalizowane są w blisko 40 krajach, pracuje w nich łącznie 125 000 pracowników!

Nasze doświadczenie i zasięg wymaga, aby wszystko co robimy stało na najwyższym poziomie. Dostęp do świata Capgemini da Ci zupełnie nowe spojrzenie na Twoją karierę.

Business Process Outsourcing

Capgemini Business Process Outsourcing to dynamiczny, szybko rozwijający się dział naszej firmy. Świadczymy usługi w zakresie finansów i księgowości, operacji bankowych, obsługi klienta, zarządzania dostawami oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Polskie Centrum BPO mieszczące się w Krakowie oraz Katowicach, należy do światowej sieci Rightshore® i nastawione jest na wdrażanie innowacyjnych rozwiązań i pracę w zespołach, która pozwala zdobyć ciekawe doświadczenie pracując w międzynarodowym środowisku. Naszymi klientami są międzynarodowe korporacje, stąd też pracownicy posługują się ponad 30 językami! W polskich biurach BPO, zlokalizowanych w Krakowie oraz Katowicach, zatrudnionych jest obecnie ponad 3000 pracowników.

Główne obszary naszej działalności:

• Finanse i księgowość
• Kontrola zarządzania
• Zakupy i księgowość
• Łańcuch dostaw
• Usługi finansowe
• Centrum kontaktu
• Procesy wiedzy
• Analizy i badania rynkowe
• Outsourcing funkcji HR
• Zarządzanie treścią – tworzenie i analiza

Infrastructure Services

W ramach Infrastructure Services (Katowice, Kraków, Opole) obsługujemy klientów z całego świata w zakresie usług zdalnego wsparcia technicznego oraz zdalnego zarządzania ich infrastrukturą informatyczną. Obecnie świadczymy usługi dla klientów w zakresie zarządzania IT, zarządzania infrastrukturą, oraz service desk. Nasi eksperci pracują w rozmaitych środowiskach m.in.: Unix, Linux, Windows, Mainframe, VMware, Oracle, zgodnie z metodologią ITIL. Zatrudnienie znajdują u nas zarówno specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, jak i osoby rozpoczynające swoją karierę zawodową.

Główne obszary naszej działalności:

Usługi Wsparcia i Transformacji Infrastruktury IT – Monitoring Infrastruktury, Zarządzanie Aplikacjami, Zarządzenie Operacjami IT, Facility Management
Zarządzanie procesami ITIL – Zarządzanie Incydentami, Zarządzanie Problemami, Konfiguracja i Zarządzanie Zmianą, Zarządzanie Wersjami, Zarządzanie Dostępnością
Hosting – Hosting Infrastruktury, Kolokacja serwerów, Przetwarzanie w Chmurze
Service desk – Obsługa Incydentów, Zamawianie Usług, Zarządzanie Dostępem, Wsparcie wielojęzykowe

Software Solutions Center (Wrocław) jako centrum rozwoju oprogramowania i usług informatycznych firmy Capgemini specjalizuje się w projektach rozwiązań dla znanych na całym świecie, renomowanych klientów. Centrum współpracuje ściśle z niemieckimi oddziałami Capgemini. Obecnie wrocławskie Software Solutions Center zatrudnia ponad 500 specjalistów branży IT, którzy zajmują się głównie:

Projektowaniem, tworzeniem, testowaniem oraz wdrażaniem indywidualnych rozwiązań IT w oparciu o nowoczesne technologie programistyczne, takie jak Java, czy .NET, platformy bazodanowe (np. Oracle), Business Intelligence oraz technologie mobilne (np. Android, iOS, Windows Phone)
Projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem nowych rozwiązań programistycznych w ramach środowiska SAP.
Architekturą złożonych systemów informatycznych – projektowanie rozwiązań klasy Enterprise, konsulting.
Zarządzaniem projektami informatycznymi w oparciu o metodyki zwinne i klasyczne – stosujemy metodyki stworzone na bazie międzynarodowych standardów (takich jak Scrum, RUP) wzbogacone o nasze doświadczenia; w zarządzaniu projektami opieramy się na standardach, tj. PMBOK (PMI) oraz ITIL.
Wsparciem funkcjonowania systemów indywidualnych oraz SAP

Application Services

W ramach Application Services (Warszawa) nasze zespoły ekspertów zajmują się złożonymi projektami transformacji przedsiębiorstw, które mają trwały wpływ na wzrost i pozycję konkurencyjną.

Oferujemy klientom z szeroki zakres ekspertyz z zakresu konsultingu oraz wspieramy firmy w projektach, których celem jest opracowanie i transformacja systemów informatycznych. Pracownicy rozwijają swoje kompetencje pełniąc rolę kierowników projektów, architektów systemów, konsultantów technologii informatycznych, programistów i autorów innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Główne obszary naszej działalności:

• Doradztwo Procesowe i IT: Mapowanie i analiza procesów biznesowych, Zarządzanie projektami IT, Transformacja procesów IT, Usługi oceny organizacji IT, Doradztwo IT oraz tworzenie strategii IT.

• Rozwiązania ERP (SAP) oraz MES (Operator) – Doradztwo, wdrożenia, usługi integracyjne, roll-outs, Wsparcie wdrożeń, Audyty wdrożeń, Utrzymanie i rozwój systemu (ALS)

• Rozwiązania BPM/ECM – Analiza i projektowanie procesów biznesowych, Doradztwo w wyborze systemu, Wdrażanie rozwiązań IBM FileNet P8, IBM Case Manager, IBM BPM, Oracle BPM, Alfresco/Activity, Integracja aplikacji w oparciu o rozwiązania firm IBM i Oracle

• Rozwiązania CRM – Systemy do zarządzania relacjami z klientami pomagają w efektywnym gromadzeniu i wykorzystaniu danych o kliencie, historii jego kontaktów z firmą, zmniejszają liczbę reklamacji i zwiększają skuteczność sprzedaży oferowanych produktów i usług.

• Testowanie Aplikacji – Kompleksowe podejście zintegrowane z całym procesem realizacji projektu

 

 

ABB_logo ATOS budimex_rgb logo Corning_301Blue_BoxLockup_WhiteLogo_Solid_6in logo-fp GFT_Gobo_slide_Logo_rz_RGB grasz-logo-cmyk Mondelez International Logo GM logo-6 Lonely logo skanska_logo logo stock NA STRONE(01) logo Tesco11 UBS_semibold_RGB_obszar Unilever.svg k-csr-masters-1200x428 ABB_logo ATOS budimex_rgb logo Corning_301Blue_BoxLockup_WhiteLogo_Solid_6in logo-fp GFT_Gobo_slide_Logo_rz_RGB grasz-logo-cmyk Mondelez International Logo GM logo-6 Lonely logo skanska_logo logo stock NA STRONE(01) logo Tesco11 UBS_semibold_RGB_obszar Unilever.svg k-csr-masters-1200x428
KarieraPlus © 2017 Wdrożenie