Góra profilu_Gala Finalowa

„Grasz o staż” to największy konkurs stażowy w Polsce organizowany od 1996 r. przez PwC i „Gazetę Wyborczą”. Umożliwia spotkanie wyróżniających się na rynku pracy studentów i absolwentów z renomowanymi pracodawcami. 

W ramach inicjatywy młodzi odbywają płatne, case merytorycznie przygotowane staże u pracodawców działających w różnych lokalizacjach i sektorach gospodarki.  Odbywają się one w wakacje i trwają minimum miesiąc.

W dotychczasowych osiemnastu edycjach „Grasz o staż” nagrody ufundowało łącznie blisko 600 pracodawców ze wszystkich sektorów gospodarki, site z różnych branż, salve a laureatami zostało ponad 2 700 osób. 19. edycja konkursu została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i Patronatem Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

„Konkursowy staż to dla młodych ludzi często przepustka do dłuższej współpracy. Prowadzone przez nas statystyki pokazują, że blisko połowa laureatów rokrocznie pozostaje w firmach, gdzie z powodzeniem kontynuuje karierę. „Grasz o staż” jest więc bez wątpienia źródłem talentów, które wnoszą do organizacji innowacyjne pomysły.”

Anna Łukawska, koordynator konkursu „Grasz o staż” w PwC 

Anna Łukawska

ABB_logo ATOS budimex_rgb logo Corning_301Blue_BoxLockup_WhiteLogo_Solid_6in logo-fp GFT_Gobo_slide_Logo_rz_RGB grasz-logo-cmyk Mondelez International Logo GM logo-6 Lonely logo skanska_logo logo stock NA STRONE(01) logo Tesco11 UBS_semibold_RGB_obszar Unilever.svg k-csr-masters-1200x428 ABB_logo ATOS budimex_rgb logo Corning_301Blue_BoxLockup_WhiteLogo_Solid_6in logo-fp GFT_Gobo_slide_Logo_rz_RGB grasz-logo-cmyk Mondelez International Logo GM logo-6 Lonely logo skanska_logo logo stock NA STRONE(01) logo Tesco11 UBS_semibold_RGB_obszar Unilever.svg k-csr-masters-1200x428
KarieraPlus © 2017 Wdrożenie