Wyobraź sobie firmę, order która osiąga 35 miliardów dolarów rocznego obrotu. Przychodzi Ci na myśl wielka, health globalna firma z ogromnym portfolio znanych marek czy start-up, który aż kipi od kreatywności i świeżych pomysłów?

Mondelēz International to jedno, i drugie. Mamy siłę wielkiego okrętu i zwrotność małej łodzi.

Zatrudniamy tysiące ludzi na całym świecie – 3300 z nich w Polsce, w naszych 7 fabrykach, biurze i siłach sprzedaży. Jesteśmy dumni z niezwykłych marek, które dostarczają wiele radości milionom ludzi. Jednocześnie zachowujemy nastawienie i sposób działania właściwe pełnym energii start-upom.

Wierzymy, że ta kombinacja pozwala nam prowadzić nasz biznes w zupełnie nowy sposób. Taki, który umożliwia nam skupianie się na rozwoju i osiąganiu kolejnych sukcesów, bez czekania na nie miesiącami. Wiemy, że wielkie firmy mogą się wiele nauczyć od małych. Dlatego jesteśmy i wielcy, i mali.

Okrąg Mondelez.cdr

Chcesz się przekonać, jak to działa w praktyce? Szukamy pełnych pasji ludzi, którzy dzielą nasze wartości i chcą stać się częścią niezwykłego zespołu. Wybierz ofertę dla siebie i zaaplikuj.

 

Kolekcjonuję swoje małe sukcesy.

Marzena Wojtas
ABB_logo ATOS budimex_rgb logo Corning_301Blue_BoxLockup_WhiteLogo_Solid_6in logo-fp GFT_Gobo_slide_Logo_rz_RGB grasz-logo-cmyk Mondelez International Logo GM logo-6 Lonely logo skanska_logo logo stock NA STRONE(01) logo Tesco11 UBS_semibold_RGB_obszar Unilever.svg k-csr-masters-1200x428 ABB_logo ATOS budimex_rgb logo Corning_301Blue_BoxLockup_WhiteLogo_Solid_6in logo-fp GFT_Gobo_slide_Logo_rz_RGB grasz-logo-cmyk Mondelez International Logo GM logo-6 Lonely logo skanska_logo logo stock NA STRONE(01) logo Tesco11 UBS_semibold_RGB_obszar Unilever.svg k-csr-masters-1200x428
KarieraPlus © 2017 Wdrożenie