Historia naszej firmy sięga 1906 roku. Od 2007 roku jako Stock Polska, doctor przedsiębiorstwo dołączyło do grona największych producentów alkoholi w Europie Środkowej, międzynarodowej firmy Stock Spirits Group.


Z tradycją w nowoczesność
Dzięki połączeniu tradycji wywodzącej się z długoletniej historii oraz wdrożeniu nowoczesnych i międzynarodowych standardów, Stock Polska jest dzisiaj liderem na rynku wódek czystych i alkoholi smakowych. Jesteśmy największym producentem alkoholu w Polsce.

Możemy pochwalić się bogatą ofertą wysokiej jakości produktów, które zdobywają uznanie konsumentów na całym świecie. Nasze flagowe marki są liderami w swoich kategoriach, zdobywając nagrody w międzynarodowych konkursach.  W naszym portfolio oprócz wymienionych już wódek czystych i alkoholi smakowych znajdują się także likiery i brandy.

Nasz sukces tworzą ludzie
Obecnie na wspólny sukces naszej firmy pracuje ponad 400 osób. Biuro Zarządu Stock Polska znajduje się w Warszawie, ale serce firmy to fabryka w Lublinie.

Dbamy zarówno o sukces firmy, pracujących w niej ludzi, jak i o nasze otoczenie
Ponieważ Stock Polska jest firmą odpowiedzialną społecznie, swój sukces i pozycję na rynku wykorzystujemy, angażując się w programy i kampanie edukacyjne na rzecz odpowiedzialnego picia i sprzedawania alkoholu, takie jak: „Piłeś = nie jedź” czy „Jesteś w ciąży = nie pij”.

IMG_0747k1

ABB_logo ATOS budimex_rgb logo Corning_301Blue_BoxLockup_WhiteLogo_Solid_6in logo-fp GFT_Gobo_slide_Logo_rz_RGB grasz-logo-cmyk Mondelez International Logo GM logo-6 Lonely logo skanska_logo logo stock NA STRONE(01) logo Tesco11 UBS_semibold_RGB_obszar Unilever.svg k-csr-masters-1200x428 ABB_logo ATOS budimex_rgb logo Corning_301Blue_BoxLockup_WhiteLogo_Solid_6in logo-fp GFT_Gobo_slide_Logo_rz_RGB grasz-logo-cmyk Mondelez International Logo GM logo-6 Lonely logo skanska_logo logo stock NA STRONE(01) logo Tesco11 UBS_semibold_RGB_obszar Unilever.svg k-csr-masters-1200x428
KarieraPlus © 2017 Wdrożenie