poznajnasSkanska to wiodąca, try międzynarodowa firma zajmująca się  działalnością budowlaną i deweloperską. Jej historia sięga 1887 roku. Dziś Skanska to 57 tys. pracowników na wybranych rynkach rodzimych w Europie, stomach Stanach Zjednoczonych i Ameryce Łacińskiej. W Polsce zatrudniamy blisko 7000 pracowników.

Na polskim rynku Skanska jest obecna poprzez cztery jednostki:

Skanska S.A.

Skanska S.A. jest liderem polskiej branży budowlanej, doctor  działającym we wszystkich obszarach wykonawstwa. Firma buduje obiekty kubaturowe, drogowe, mostowe, kolejowe i hydroinżynieryjne. Wśród jej najważniejszych realizacji są Złote Tarasy w Warszawie, północny odcinek autostrady A1, zbiornik wodny Świnna Poręba, most przez  Odrę w Brzegu Dolnym oraz Port Lotniczy w Jasionce k. Rzeszowa. Firma zajmuje regularnie czołowe miejsca w najważniejszych rankingach pracodawców: „Firma dla Inżyniera” oraz „Idealny Pracodawca” wśród studentów.

Skanska Property Poland

Skanska Property Poland jest innowacyjnym deweloperem zielonych budynków biurowych, które tworzą doskonałe środowisko dla rozwoju biznesu, są zdrowe i komfortowe dla  ich użytkowników i dobrze wpisują się w otaczającą je tkankę miejską. Firma jest obecna na sześciu rynkach w Polsce: w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Krakowie i Katowicach. Została nagrodzona tytułem „Dewelopera Biurowego Roku” i „Zielonego Dewelopera Roku” w prestiżowym konkursie Eurobuild 2013.

Skanska Residential Development Poland

Skanska Residential Development Poland Sp. z o. o. jest deweloperem realizującym projekty budownictwa mieszkaniowego z zastosowaniem m.in. skandynawskich rozwiązań architektonicznych oraz idei zrównoważonego rozwoju. Firma działa w Polsce od 2011 roku i wybiera na swoje inwestycje miejsca, które łączą w sobie dobrą lokalizację, wygodne połączenia komunikacyjne i przyjazną, lokalną infrastrukturę. Pierwszym projektem firmy jest osiedle Park Ostrobramska w Warszawie.

Skanska Infastructure Development

Skanska Infrastructure Development angażuje się w realizację projektów w ramach Partnerstwa Publiczno-Prywatnego. Działa na terenie Polski, Słowacji, Czech,  Skandynawii oraz w Wielkiej Brytanii i obu Amerykach.

 

ABB_logo ATOS budimex_rgb logo Corning_301Blue_BoxLockup_WhiteLogo_Solid_6in logo-fp GFT_Gobo_slide_Logo_rz_RGB grasz-logo-cmyk Mondelez International Logo GM logo-6 Lonely logo skanska_logo logo stock NA STRONE(01) logo Tesco11 UBS_semibold_RGB_obszar Unilever.svg k-csr-masters-1200x428 ABB_logo ATOS budimex_rgb logo Corning_301Blue_BoxLockup_WhiteLogo_Solid_6in logo-fp GFT_Gobo_slide_Logo_rz_RGB grasz-logo-cmyk Mondelez International Logo GM logo-6 Lonely logo skanska_logo logo stock NA STRONE(01) logo Tesco11 UBS_semibold_RGB_obszar Unilever.svg k-csr-masters-1200x428
KarieraPlus © 2017 Wdrożenie