2_unilever w polsce-01

Unilever globalnie

Unilever jest jednym z największych na świecie producentów żywności, case kosmetyków i środków czystości pod znanymi markami, takimi jak: Algida, Axe, Cif, Domestos, Dove, Knorr, Vaseline, Lipton, Rama, Rexona, Signal czy Timotei. Zatrudniamy ponad 174 tys. osób na całym świecie. Nasze produkty powstają w 250 fabrykach i obecne są w ponad 190 państwach. Codziennie korzystają z nich ponad 2 miliardy ludzi.

Naszym celem jest podwojenie wielkości biznesu, przy jednoczesnym ograniczeniu negatywnego wpływu na środowisko naturalne oraz zwiększenie pozytywnego wpływu społecznego. Do 2020 r. Unilever zamierza pomóc ponad 1 miliardowi ludzi w poprawie ich zdrowia i samopoczucia, pozyskiwać surowce rolne tylko ze źródeł zarządzanych w sposób zrównoważony oraz ograniczyć wpływ swojej działalności na środowisko naturalne.

Wierzymy, że Unilever to najlepsze miejsce dla Twojego wzrostu i rozwoju kompetencji. Bez względu na to, czy chcesz budować swoja karierę poprzez udział w praktykach, programach menedżerskich, czy przez podjęcie stałej pracy, Unilever umożliwi Ci stworzenie własnej ścieżki rozwoju, dzięki pracy z wielkimi markami oraz ludźmi pełnymi pasji, napędzającymi zrównoważony rozwój naszej firmy. Już w 26 krajach jesteśmy dla absolwentów numerem 1. wśród pracodawców z sektora FMCG. Wiemy, że ostatecznie to nasi ludzie umożliwiają nam spełnienie naszych ambicji. Jeśli chcesz stać się częścią wiodącej na rynku firmy, kierować własną karierą i pracować zarówno ze wspaniałymi markami, jak i wspaniałymi ludźmi dbając z nimi o zrównoważony rozwój, to jesteś we właściwym miejscu.

Odwiedź naszą stronę  i dowiedz się, za co odpowiedzialne są poszczególne zespoły w naszej firmie.

Unilever w Polsce

Na polskim rynku jesteśmy obecni już ponad 20 lat. W lokalnym portfolio znajdują się 22 marki, takie jak: Lipton, Saga, Knorr, Amino, Algida, Rama, Delma, Cif, Domestos, Axe, Dove, Rexona, Signal, Timotei czy Coccolino. Produkty Unilevera są znane i cenione przez konsumentów gdyż dbamy o ich najwyższą jakość.

Większość obecnych na naszym rynku artykułów Unilevera powstaje w Polsce, w naszych 4 fabrykach. Oprócz zakładów produkcyjnych znajdują się tu, Biuro Główne, Centrum Badań i Rozwoju w Poznaniu, Europejskie Centrum Operacji Transportowych we Katowicach oraz Centrum Magazynowania i Dystrybucji w Piotrkowie Trybunalskim.

W Polsce zatrudniamy ponad 3500 pracowników, dając im szerokie możliwości rozwoju w naszych oddziałach.

2_polska-01

W Unilever możesz rozwijać się w wielu działach, takich jak:

 • Produkcja i dostawy (Supply Chain),
 • Marketing,
 • Sprzedaż,
 • Dział finansowy,
 • Dział badań konsumenta i rynku,
 • Dział finansowy,
 • Dział IT,
 • Dział zarządzania zasobami ludzkimi,
 • Dział komunikacji,
 • Dział ds. mediów,
 • Dział prawny,
 • Centrum Badawczo-Rozwojowe Produktów Kulinarnych,
 • Dział rozwiązań dla gastronomii – Foodsolutions.

marki_2-03

ABB_logo ATOS budimex_rgb logo Corning_301Blue_BoxLockup_WhiteLogo_Solid_6in logo-fp GFT_Gobo_slide_Logo_rz_RGB grasz-logo-cmyk Mondelez International Logo GM logo-6 Lonely logo skanska_logo logo stock NA STRONE(01) logo Tesco11 UBS_semibold_RGB_obszar Unilever.svg k-csr-masters-1200x428 ABB_logo ATOS budimex_rgb logo Corning_301Blue_BoxLockup_WhiteLogo_Solid_6in logo-fp GFT_Gobo_slide_Logo_rz_RGB grasz-logo-cmyk Mondelez International Logo GM logo-6 Lonely logo skanska_logo logo stock NA STRONE(01) logo Tesco11 UBS_semibold_RGB_obszar Unilever.svg k-csr-masters-1200x428
KarieraPlus © 2017 Wdrożenie